متافیزیک | مهارتهای زندگی | مهندسی ذهن | قانون جذب

دکتر گیلکی

تمرین همزمانی جادویی

دسته بندی ها: همزمانی جادویی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

شما با سلسله تمرینات مدیتیشن های تخصصی همزمانی جادویی به بدن خود میآموزید دیگر نقش ذهن را بازی نکند و تمام انرژی های سطح پایین را از محیط انرژی خود دور میکنید و برنامه ریزی جدیدی را میسازید.

هدف اصلی مدیتیشن های همزمانی جادویی ایجاد تعادل بین ذهن،روح و بدن رسیدن به مرحله معنوی، موفقیت، کسب ثروت و رشد و در نهایت رضایت از خود است.

فصول تمرین همزمانی جادویی

مراقبه ورود به شکاف افکار

شکاف بین افکار مکانی بسیار عالی و شگفت انگیز است.کسانی که این شکاف در آنها فعال است موفق تر ، خلاق تر و آرامتر هستند. این تمرین در دو بخش ساخته شده است در هفته اول یک تمرین برای شروع در نظر گرفته شده است و در هفته بعد میتوانید تمرین اصلی را به مدت یک هفته انجام دهید.

مراقبه لبخند درونی

مراقبه لبخند درونی، یک مرحله ی مقدماتی برای شروع مدار عالم صغیر محسوب می شود، اما لبخند درونی به خودی خود یک مراقبه بسیار قدرتمند می باشد. اگر شما به طور مداوم، این تمرین را انجام دهید، مطمئن باشید زندگی شما متحول خواهد شد.

مراقبه تنفسی قفل چاکرا

این تمرین انرژی قفل شده در مراکز انرژی را رها می کند و کانال های مهم بدن را پاکسازی می کند و همچنین انرژی ین و یانگ را هماهنگ می کند . انجام این تمرین پیشرفت زیادی را در وجودتان ایجاد می کند.

مراقبه ادغام جهان

مراقبه ادغام جهان – دارای مزایای روحی و جسمی زیادی از جمله کاهش استرس ، افزایش تمرکز و بهبود خواب است. ، تمرین مدیتیشن مراقبه ادغام جهان با سطوح بیشتری از ذهن آگاهی و افزایش رفاه روانی مرتبط است. مزیت های اصلی این مراقبه بهبود انرژی الکترو مغناطیس بدن و همچنین حذف انرژی عادت در بدن است.

مراقبه مدار سعادت و ثروت

فرکانس و مراقبه متفاوت برای ورود به مدار ثروت از طریق اتصال به بزرگ ترین قدرت هستی

بهتر است که تمرینات را بصورت مداوم و پشت سر هم طبق برنامه پیش بروید و بعد از پایان تمرینات بعد از آنکه هر تمرین را به مدت یک هفته انجام دادید ، برنامه ریزی کنید هر کدام از این تمرینات را بصورت مرتب در یک روز تمرین کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

محتوای دوره

شکاف افکار
شکاف افکار

  • توضیحات مراقبه شکاف افکار
    10:52
  • مراقبه ورود به شکاف افکار (هفته اول)
    17:53
  • مراقبه ورود به شکاف افکار(هفته دوم) فایل اصلی
    42:59

لبخند درون
لبخند درون

رفع قفل چاکرا
مراقبه تنفسی و رفع قفل چاکرا ها

مراقبه ادغام جهان
مراقبه ادغام جهان

مدار سعادت و ثروت

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است