متافیزیک | مهارتهای زندگی | مهندسی ذهن | قانون جذب

دکتر گیلکی

خود هیپنوتیزم جذب عشق و دوست

دسته بندی ها: مهندسی ذهن
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

(برای نتیجه بهتر لطفا از هدفون استفاده کنید)

مهم: در کلیه فایل های خود هیپنوتیزم و مهندسی ذهن دکتر گیلکی از نسخه های اورجینال و مخصوص امواج مغزی چند بعدی فرا صوت بصورت چند لایه سینوسی استفاده شده است تا بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد

در تکنیک مهندسی ذهن دکتر گیلکی از تکنیک هایی نظیر هیپنوتیزیم ،با استفاده از امواج مغزی فرا صوت جهت تاثیر گزاری بهتراستفاده گردید است در این حالت وضعیت هوشیاری فرد تغییر پیدا می‌کند و با هوشیاری معمولی متفاوت است. بیشتر شبیه خواب است اما با خواب فرق می‌کند زیرا فرد هوشیار است ولی هوشیاری او فقط در یك حیطه متمرکز شده است. ویژگی عمده این وضعیت کاهش پاسخ‌دهی فرد به محرک‌های بیرونی و افزایش تلقین‌پذیری اوست.

 می‌توانید یک رابطه سالم و عاشقانه را برای انتخاب همسر، جفت روحی ،و عشق جذب و حفظ کنید. این شامل روابط شما با دوستان، خانواده، همکاران و خودتان است. به علاوه تنها چیزی که برای جذب و حفظ عشق، همسر و حتی جفت روحی برای طولانی مدت باید تغییر دهید.تمرینات خود هیپنوتیزم جذب ثروت است.

اگر در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه هستید، این بخش می تواند به شما کمک کند تا آن را بسیار بهبود بخشید، بنابراین به طور مداوم آن نوع رابطه ای را که دیگران تحسین می کنند و برای آن تلاش می کنند حفظ کنید.

 

هیپنوتیزم چگونه عمل میکند

به طور خلاصه هیپنوتیزم که همان خواب مصنوعی هست با روش القا به ذهن در حالت آلفا است یعنی وقتی شما در حالتی آماده به تلقین پذیری قرار میگیرید به مرور همه تلقین ها ذهن شما را برنامه ریزی میکند به طوریکه پس از مدتی کوتاه باورهایی زیبا درباره محیط اطراف خودتان تجربه میکنید و جهان را جور دیگری میبینید. نگاه شما نسبت به همسر آینده تان چه آن را بشناسید و چه قرار باشد که با او آشنا شوید بسیار برای شما هیجان انگیز است. هیپنوتیزم در کمترین باوری قدرتمند را در ذهن ناخودآگاه شما میسازد که دیگر هیچ نگرانی و استرسی درباره به دست آوردن همسر و عشق آینده تان را ندارید همین تغییر باور های شماست که باعث میشود شما معجزه ای را در زندگیت ببینی که برای غیر قابل باور باشد

نتیجه گیری :

به طور کلی هیپنوتیزم باعث تشکیل نورون های در مغز میشود که به انسان ایده های بهترین الگو های جذاب بودن ، دوست داشتنی بودن افزایش اعتماد به نفس و هر انچه برای تاثیر گذاری نیاز است را میدهد

هر شخصی رو که میخواهید به سوی خود جذب نمایید. (با توجه به اینکه این تکنیک بسیار قوی میباشد لطفا از این تکنیک فقط در کار خیر استفاده نمایید)

مهندسی ذهن جذب عشق به کمک قانون ارتعاش : این برنامه با استفاده از تکنیک هیپنوتیزیم و امواج مغزی فرا صوت مخصوص ساخته شده است تا از طریق قانون باورها و ارتعاش انرژی کمک عشق و دوستی نماید.

 

همین الان با تهیه تمرین خود هیپنوتیزم ذهن جذب عشق روی خودتان سرمایه گزاری کنید. هر روز یک یا دو بار این تمرین را انجام دهید . مدت زمان این تمرین بستگی به موقعیت شماست .

تذکر: (با توجه به اینکه این تکنیک بسیار قوی میباشد لطفا از این تکنیک فقط در کار خیر استفاده نمایید)

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای

محتوای دوره

مهندسی ذهن

  • خود هیپنوتیزم جذب عشق
    36:03

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است