متافیزیک | مهارتهای زندگی | مهندسی ذهن | قانون جذب

دکتر گیلکی
5.00
(1 امتیاز)

خود هیپنوتیزم شفای چاکرا

دسته بندی ها: مهندسی ذهن
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

(برای نتیجه بهتر لطفا از هدفون استفاده کنید)

تمرین شفای چاکرا باعث پاکسازی ، رفع انسداد های انرژی، خالی کردن محتویات انرژی سرکوب شده و در نهایت باز شدن چاکرا و جریان جدید انرژی به داخل آن میشه و به پیشرفت و تکامل ما کمک میکند

این برنامه با استفاده از تکنیک هایی نظیر هیپنوتیزیم ، مراقبه و امواج مغزی فرا صوت مخصوص ساخته شده است 

چاکراهای بدن اگر دچار انسداد شوند سلامتی جسمی و روحی را به خطر می اندازند زیرا آنها چرخه هایی هستند که انرژی حیات را وارد بدن می کنند و اگر این چرخه مسدود باشد یا درست کار نکند تمامی سلامت قسمت مورد نظر را از بین می برد.

همه چیز به انرژی مربوط می شود شما باید با این انرژی مطلق هماهنگ باشید تا بتوانید مراکز انرژی و چاکراهای اصلی را فعال و درمان کنید.

باز شدن چاکرا، بالانس چاکرا، پاکسازی چاکرا

این تمرین شامل پاکسازی هفت چاکرا است 

برخی از فواید شفای چاکرا به اختصار در ذیل اعلام میگردد.

 • خروج و پاکسازی احساسات و انرژی های منفی
 • کمک به رشد در تمام مراحل زندگی اعم از کسب ثروت، قدرت جذب ، سلامتی ، اعتماد به نفس و …
 • افزایش فوق العاده قدرت جذب
 • کمک به رشد و توسعه فردی
 • به دست آوردن بینش در مسیر زندگی آینده و تکامل
 • آرام سازی ذهن و افکار 
 • افزایش انرژی
 • ارتقای خلق و خو 
 • بینش های معنوی عمیق
 • خواب بهتر
 • باز شدن چاکرا، بالانس چاکرا، پاکسازی چاکرا

این برنامه برای کسانی که درگیر دور باطل در زندگی هستند بسیار توصیه میگردد.

7 چاکرای اصلی کدامند؟

سیستم چاکرا به مراکز انرژی که در بدن مان داریم اشاره دارد. برخی می گویند 114 چاکرای مختلف وجود دارد، ولی هفت چاکرای اصلی وجود دارد که هرکدام در یک مکان خاص در امتداد ستون فقرات شما قرار دارند. هر یک از این هفت چاکرای اصلی دارای تعداد، نام، رنگ، ناحیه خاصی از ستون فقرات از ناحیه استخوان خاجی تا فرق سر و تمرکز مربوط به سلامتی/تمرکز سلامت هستند. بیایید هر یک را با دقت بیشتری بررسی کنیم.

باز شدن چاکرا، بالانس چاکرا، پاکسازی چاکرا
باز شدن چاکرا، بالانس چاکرا، پاکسازی چاکرا

1- چاکرا ریشه 
چاکرای ریشه یا Muladhara در پایه ستون فقرات شما قرار دارد. رنگ آن قرمز است. این چاکرا یک پایه یا یک اساس برای زندگی شما فراهم می کند، و به شما کمک می کند احساس متصل بودن به زمین کنید و بتوانید در برابر چالش ها مقاومت کنید. چاکرای ریشه شما مسئول احساس امنیت و ثبات شما است.

چاکرای ریشه ای مسدود شده می تواند به صورت مسائل و مشکلات جسمی مانند آرتروز، یبوست و مشکلات مثانه یا روده بزرگ یا از لحاظ عاطفی از طریق احساس عدم امنیت در امور مالی یا نیازهای اساسی و رفاه شما آشکار شود. وقتی در یک راستا و تراز باشد، هم از نظر جسمی و هم از نظر عاطفی احساس ثبات و امنیت خواهیم کرد. چاکرای جنسی(ساکرال یا خاجی)

2- چاکرای خاجی
چاکرای خاجی، یا Svadhisthana، درست زیر ناف شما قرار دارد و رنگ نارنجی است. این چاکرا مسئول مسائل جنسی و انرژی خلاقانه شما است. همچنین به نحوه ارتباط شما با احساسات و عواطف دیگران هم مرتبط است.

مشکلات مربوط به این چاکرا را می توان از طریق مشکلات مربوط به اندام ها و ارگان های مرتبط مانند عفونت های دستگاه ادراری، کمردرد و ناتوانی در بدن مشاهده کرد. از نظر احساسی، این چاکرا به احساس ارزشمندی و حتی به طور خاص تر، ارزش شخصی ما به پیرامون لذت، تمایلات جنسی و خلاقیت متصل و وصل است.

3- چاکرا خورشیدی
چاکرای شبکه خورشیدی یا Manipura(مانیپورا) در ناحیه معده شما قرار دارد و رنگ آن زرد است. چاکرا مسئول اعتماد به نفس و عزت نفس است و همچنین به شما کمک می کند تا زندگی را تحت کنترل خود داشته باشید.

4- چاکرا قلب
چاکرای قلب یا آناهاتا در نزدیکی قلب شما، در مرکز قفسه سینه قرار دارد و به رنگ آن سبز است. جای تعجب نیست که چاکرای قلب درباره توانایی ما برای دوست داشتن و ابراز دلسوزی باشد. انسداد در چاکرای قلب ما می تواند در سلامت جسمی ما از طریق مشکلات قلبی، آسم و مشکلات وزنی ظاهر شود. اما انسدادها اغلب با اقدامات و کارهای مردم حتی با وضوح بیشتری دیده می شوند.

افرادی که دچار انسدادهای چاکرای قلب هستند اغلب دیگران را به ضرر خودشان در اولویت قرار می دهند. این وسط هفت چاکرا است، بنابراین شکافی را بین چاکراهای بالا و پایین ما ایجاد می کند، و همچنین نشان دهنده توانایی ما در دوست داشتن و ارتباط با دیگران است. وقتی از همسویی و هم ترازی خارج شود، می تواند احساس تنهایی، ناامنی و گوشه گیری را بدهد.

5- چاکرا گلو
چاکرای گلو، Vishuddha یا ویشودهی، در سطح گلو شما قرار دارد و رنگ آن آبی است. این چاکرا با توانایی ما در برقراری ارتباط کلامی مرتبط است. همانطور که انتظار می رود، این چاکرا به توانایی ما در برقراری ارتباط کلامی مرتبط است. مشکلات صدا و گلو و همچنین هرگونه مشکلی در هر منطقه اطراف آن مانند دندان ها، لثه ها و دهان می تواند نشانگر انسداد باشد.

انسداد یا عدم انطباق را نیز می توان از طریق تسلط در مکالمات، شایعات، صحبت کردن بدون فکر و مشکل در گفتن نظرات خود مشاهده کرد. وقتی در یک راستا قرار می گیرید، با ترحم صحبت می کنید و گوش می دهید و هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس پیدا می کنید زیرا می دانید با حرف های خود نسبت به خود صادق هستید.

6- چاکرا چشم سوم
چاکرای چشم سوم یا آجنا، بین چشمان شما قرار دارد. ,و رنگ آن نیلی است. می توانید از این چاکرا بخاطر غریزه شهود(تخیل) تشکر کنید. چرا که چشم سوم مسئول شهود است. همچنین به تخیل هم مرتبط است. انسداد در چاکرای سوم اغلب از طریق مشکلات گوارشی مانند زخم، سوزش معده، اختلالات خوردن و سو ء هاضمه احساس می شود. این چاکرای قدرت شخصی ما است. این به معنی عزت نفس و اعتماد به نفس ما است.

7- چاکرا تاج
چاکرای تاج یا (Sahasrara ساهاسرارا) در بالاترین قسمت سر شما قرار دارد. رنگ آن سفید یا بنفش است. ساهاسرارا شما نشان دهنده ارتباط معنوی شما با خودتان، دیگران و جهان است. همچنین در اهداف زندگی تان نقش دارد. از آنجا که این چاکرا از نظر فیزیکی روی سر قرار دارد، انسداد می تواند به صورت سردرد، مشکلات بینایی یا تمرکز و مشکلات شنوایی آشکار شود.

افرادی که در گوش دادن یا کردن به واقعیت مشکل دارند (کسانی که به نظر می رسند “همه چیز را می دانند”) یا کسانی که با شهود خود در ارتباط نیستند نیز ممکن است دچار مشکل و انسداد شوند. وقتی باز و در یک راستا قرار گرفته است، تصور می شود که مردم از شهود خود پیروی می کنند و می‌توانند تصویر بزرگتری را ببینند.

چاکرای فرق سر با هر چاکرای دیگری (و بنابراین هر عضوی در این سیستم) مرتبط است، و بنابراین نه تنها تمام آن اندامها بلکه مغز و سیستم عصبی ما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. این چاکرا به عموان چاکرای روشنگری (فکری) محسوب می شود و نشان دهنده ارتباط ما با هدف و معنویت زندگی ماست. کسانی که دارای چاکرای فرق سر مسدود هستند ممکن است تنگ نظر، بدبین یا لجباز به نظر برسند. تصور می شود که هنگامی که این چاکرا باز است، به باز نگه داشتن سایر چاکراها کمک می کند و سعادت و روشنگری را برای فرد به ارمغان می آورد.

باز شدن چاکرا، بالانس چاکرا، پاکسازی چاکرا

همین الان با تهیه تمرین شفای چاکرا روی خودتان سرمایه گزاری کنید. هر روز یک یا دو بار این تمرین را انجام دهید . مدت زمان این تمرین بستگی به موقعیت شماست . هر چه بیشتر این تمرین را انجام دهید  چاکراهای شما بهتر پاکسازی میشود.

{ موفقیت این شیوه در موارد زیادی به اثبات رسیده است و کاملا علمی و بدون خطر است } 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵ رای

محتوای دوره

شفای چاکرا

 • خود هیپنوتیزم شفای چاکرا
  59:50

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است