متافیزیک | مهارتهای زندگی | مهندسی ذهن | قانون جذب

دکتر گیلکی

خود هیپنوتیزم کاهش وزن و لاغری

دسته بندی ها: مهندسی ذهن
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

(برای نتیجه بهتر لطفا از هدفون استفاده کنید)

مهم: در کلیه فایل های خود هیپنوتیزم و مهندسی ذهن دکتر گیلکی از نسخه های اورجینال و مخصوص امواج مغزی چند بعدی فرا صوت بصورت چند لایه سینوسی استفاده شده است تا بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد

خود هیپنوتیزم رژیم لاغری یک جلسه کامل هیپنوتراپی شبیه سازی شده از یک جلسه حضوری برای ماندن در رژیم لاغری و لاغر شدن می باشد. 

خود هیپنوتیزم و مهندسی ذهن برای کاهش وزن و لاغری ، به این صورت است که شخص در طی برنامه، کاملا آگاه و راحت است. تنها اتفاقی که می‌افتد، تمرکز توجه به درون به روشی درست و سالم است.
در این روش، تمرکز روی افزایش آگاهی نسبت به هیجانات، خوردن و احساس سیری خواهد بود. مهندسی ذهن لاغری قرار نیست متقاعدتان کند که چه چیزهایی را بخورید، بلکه توجه شما را به سمت غذاهایی معطوف می‌کند که گرسنگی و اشتهای‌تان را تعدیل می‌کنند تا دچار پُر خوری عصبی و هیجانی نشوید.

این روش می‌تواند یک انتخاب با دوام برای بسیاری از افرادی که باشد که قصد کاهش وزن دارند، و یک ابزار موفق برای کاهش وزن است. 

اگر از چاقی و اضافه وزن خسته شده اید، اگر بارها و بارها روش های مختلف را به منظور کاهش وزن امتحان کرده اید و ناموفق بوده اید، اگر به دنبال روشی متفاوت و جدید برای رها شدن از وزن اضافی خود هستید، فایل صوتی خودهیپنوتیزم زیر را تجربه کنید.

این فایل صوتی و فایل مکمل آن جهت تغییر الگوی غذایی با تاثیر بر ذهن ناخودآگاه ، که در آینده نزدیک در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت، توسط یک متخصص تغذیه باتجربه طراحی شده است و به شما کمک می کنند تا انتخاب های غذایی بهتر و کنترل شده تری داشته باشید، همت و اراده لازم برای تغییر در الگوی غذایی خود را بدست آورید و رفتارهای غذایی خود را اصلاح کنید تا کاهش وزن به خودی خود برای شما اتفاق بیفتد.

کاهش وزن سالم یک ترفند جادویی نیست. اکثر مردم، کاهش وزن از طریق ورزش منظم، همراه با انتخاب های آگاهانه در مورد اینکه چه غذایی، چه زمانی و چه مقدار بخورند، اتفاق می افتد. هورمون ها و شرایط سلامتی ممکن است بر پیشرفت شما تأثیر بگذارد. ذهن و احساسات شما نیز ممکن است نقش مهمی در این فرآیند ایفا کنند. اینجاست که خود هیپنوتیزم لاغری می تواند برای ادامه روند لاغری شما، بسیار مفید باشد.

تحقیقات روی خود هیپنوتیزم لاغری

در یک مطالعه کوچک در سال 2020، محققان اثرات هیپنوتیزم درمانی را بر روی 32 نفر در یک برنامه تحت نظارت بالینی بررسی کردند. شرکت کنندگان پس از 10 هفته گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم لاغری، شاخص توده بدنی (BMI) کمتری داشتند، و سطوح لپتین، هورمون مرتبط با چاقی، در خونشان کاهش یافت. علاوه بر این، سطح آدیپونکتین، هورمون محافظت کننده در برابر چاقی و دیابت نوع دوم افزایش یافته بود.

لاغری با هیپنوتیزم چطور اتفاق می افتد

هیپنوتیزم درمانی می تواند مسائل عاطفی حل نشده ای را هدف قرار دهد که افراد را از کاهش وزن باز می دارد. اگر تمام اطلاعات لازم برای کاهش وزن را داشته باشم، اما همچنان بدون اینکه گرسنه شویم، غذا می‌خورم، باید به احساسات زیربنایی که باعث آن می‌شود نگاه کنم. افرادی که ممکن است در گذشته تروما، سوء استفاده یا هرج و مرج را تجربه کرده باشند. ممکن است ندانند که تاریخچه شخصی آنها بر تلاش های فعلی آنها برای حفظ وزن سالم تأثیر می گذارد.

لاغری با هیپنوتیزم می تواند به تصحیح خطاهای فکری و باورهای مضر کمک کند. هیپنوتیزم کاهش وزن، چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی، می تواند به افراد کمک کند، تا در سایر باورهای غیرمفید، مانند قبول داشتن غذا با به عنوان پاداش و جایزه برای خود، تجدید نظر کنند. به غذا به عنوان راهی برای درمان خود پس از یک روز سخت نگاه کنند. مطمئنا این باور شما را تشویق می کند، تا برنامه غذایی سالمی داشته باشید.

در تکنیک مهندسی ذهن دکتر گیلکی از تکنیک هایی نظیر هیپنوتیزیم ،با استفاده از امواج مغزی فرا صوت جهت تاثیر گزاری بهتراستفاده گردید است در این حالت وضعیت هوشیاری فرد تغییر پیدا می‌کند و با هوشیاری معمولی متفاوت است. بیشتر شبیه خواب است اما با خواب فرق می‌کند زیرا فرد هوشیار است ولی هوشیاری او فقط در یك حیطه متمرکز شده است. ویژگی عمده این وضعیت کاهش پاسخ‌دهی فرد به محرک‌های بیرونی و افزایش تلقین‌پذیری اوست.تا ضمیر ناخوداگاه توسط تمرین شما برای لاغری و تناسب اندام برنامه ریزی گردد وبرنامه  باورهای غلط از ضمیر ناخودگاه شما جای خود را به باور جدید بدهد.

خود هیپنوتیزم لاغری در کاهش میل به مواد غذایی

هیپنوتیزم لاغری برای کاهش میل به غذاهای ناسالم می تواند مفید باشد. در فایل خود هیپنوتیزم لاغری از متنی استفاده شده است، برای کاهش انتخاب غذاهایی مضر، شما را ترغیب می کند. در مواقع شما از طریق فایل خود هیپنوتیزم صوتی لاغری خودتان را در مسیر دستیابی به تناسب اندام عالی، هدایت می کنید.

همین الان با تهیه تمرین خود هیپنوتیزم تناسب اندام و لاغری روی خودتان سرمایه گزاری کنید. هر روز یک یا دو بار این تمرین را انجام دهید . مدت زمان این تمرین بستگی به موقعیت شماست .  شما باید این تمرین را آنقدر انجام دهید تا به وزن دلخواه برسید و هر چه بیشتر این تمرین را انجام دهید قدرت جذب شما برای وزن ایده آل بیشتر میشود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

محتوای دوره

مهندسی ذهن

  • خود هیپنوتیزم تناسب اندام و لاغری
    39:02

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است