متافیزیک | مهارتهای زندگی | مهندسی ذهن | قانون جذب

دکتر گیلکی

Dr. Azad Gilaki Metafizik Kliniği

Metafizik Doktora Mezunu

Dünya Metafizik Derneği’nin resmi üyesi

Sıradışı Şifa Çalışmaları
Bioenerji ile Çakra Dengeleme & Negatif Enerji Temizleme
Karma Temizliği & Bilinç Altı Dönüşümleri

00905342986799 Telefon Numarası

Çakranın doğru çalışması ve dolayısıyla daha temiz bir halelin yaratılmasının size karşı pozitif enerjinin elde edilmesinde önemli bir rol oynayabileceğini biliyor musunuz.


bioenerji
bioenerji

Bioenerji Seansları ile kendinizi dengede hissedin. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Fizik biliminde bir yasa vardır: Enerjinin Korunumu. Bu yasa der ki: Enerji yoktan var edilemez, yok edilemez fakat enerji başka şekillere dönüşebilir. Basit örneklerle rüzgar ve güneş enerjisinin elektrik enerjisine dönüşmesi gibi.

İnsan vücudunda da sinir sistemi elektrik sinyalleri ile çalışır. Tüm hücrelerin, organların ve bedendeki fonksiyonların enerjiye ihtiyaçları olduğu gibi, dönüştürerek etrafa yaydıkları bir enerji de vardır. İnsan manyetik bir alana sahiptir. Bu alan aura ismiyle de adlandırılmaktadır. Her insanın bir aurası vardır. Bu aura alanı çevreyle iletişim halindedir. İnsan gözüyle genellikle görülmez. Görebilenler vardır. “Kirlian Fotoğrafçılığı” gibi tekniklerle de ayrıca incelenebilmektedir.

Çakra Kristal Yatak Ve Aura Nasıl Çalışır?

Kristal Yatak her çakraya uygun renkleriyle kuvars kristallerinden süzülerek enerji bedeninize ulaşır. Bu kristaller her bir çakranız için ayrı ayrı çalışır ve çakralarınızı temizler, dönüştürür ve onarır. Sağlıksız olan hücrelerinizi kristallerin titreşimiyle onarır.

Kristal Yatak ile duygusal, enerji, fiziksel ve zihinsel bedeniniz üzerinde çalışır, çakralarınızı açar, onarır ve dengeler. Mutluluk hormonu salgısını arttırır, stres ve kaygıyı azaltır. Hayatınızda size engel olan blokajları temizlemektedir. Sizi daha dinç ve genç hissetmenize yol açar.

Kirlian Fotoğrafçılığı ve Aura -‏ Metafizik Doktoru
ve Bioenerji Uzmanı

Krilian fotoğrafçılığında insan vücudunun kuantum alanı, enerjinin kalitesi, çakraların büyüklüğü, negatif enerji miktarı, stres vb. incelenir ve ayrıca meridyendeki enerji miktarı da incelenir ve bu hayati bilgiler ile sağlığımızın ve ilerlememizin yolunu ve ayrıca duygusal, finansal ve diğer başarısızlık faktörlerini anlayabiliriz.

Enerji fotoğrafçılığı için 05342986799 numaraya arayabilirsiniz

kirlian fotoğrafçılığı

Dr. Azad Guilaki Metafizik ve bioenerji Merkezi tarafından sağlanan en şaşırtıcı hizmetlerden biri, çakranızın ve enerji halkanızın Kirlian fotoğrafçılığı lanmasıdır.

Enerji fotoğrafçılığı için 05342986799 numaraya arayabilirsiniz

Metafiziksel belirtilerinizin olduğunu düşünüyorsanız danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Dr. AZAD metafizik uzmanı bakım ve seans danışmanlığı.

Bioenerji buluşmalarına hangi konularda katılabilirsiniz?

özgüven / özdeğer / özsaygı desteği
korkular / fobiler
sağlık / fiziksel rahatsızlıklar / hastalıkların tedavisine destek
stres / depresyon
ilişkiler / evlilik
iş / kariyer / başarı
bolluk bereket / maddi konular
kaygı bozukluğu
kilo sorunları
ailede geçimsizlik
bağımlılık / takıntılar
Negatif Enerji Arındırma
evlilik sorunları
cinsel sorunlar
negatif duygular

Bioenerji Seansı ile Negatif Enerjilerden Arınma, Çakra Dengelenmesi, Enerji Yükseltilmesi.