دانشمندان امروز به این نتیجه رسیدند که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاشات هست،و در واقع بیس و پایه و اساس قانون جذب قانون ارتعاشات هست.

مهندسی ذهن چیست؟

مهندسی ذهن، طراحی و مدیریت ذهن برای رسیدن به هدف های معین،و بهره برداری بهینه از توانایی های شگفت انگیز آن و نمایانگر یک قدرت عظیم و شگفت انگیز در ذهن است. و آن قدرت، توانایی ذهن آدمی در تطبیق واقعیت ها و جهان بیرونی با پروژه ها و طرح های ثبت شده در آن است.

قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند. انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها ، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .

موفقیت این شیوه در موارد زیادی به اثبات رسیده و از اتهام غیر عملی بودن و عدم کارایی مبرا شده است .

امروزه همه کسانی که کلیه کلاس های قانون جذب ,موفقیت ,راز و دیگر کلاس های مشابه را شرکت کرده اند میدانند باید ذهن و باورهای خود را تغییر دهند، ذهن شامل سه بخش ضمیر آگاه، ضمیر ناخودآگاه، و ضمیر ابر آگاه است

اما مهمترین بخش که علت اصلی موفقیت و پیشرفت است ریشه در ضمیر ناخودآگاه دارد که در حالت طبیعی بین پنج تا هفت سال طول میکشد که نتیجه تغیرات در دنیای بیرون نمود پیدا کند اما با روش مهندسی ذهن این تغیرات بین بیست و یک روز الی هفت ماه تغیرات بصورت علمی و صد درصد اتفاق خواهد افتاد

در برنامه های مهندسی ذهن بر پایه اصول صحیح و استاندارد های جهانی به کمک هیپنوتیزم دکتر گیلکی، تکنیک امواج فرا صوت، موزیک بینورال و تکنیک تجسم خلاق برای شما فراهم کردیم که علاوه بر تغییر باورها ذهن شما را برای هدف خاصی برنامه ریزی میکند و همچنین ارتعاشات انرژی شما را جهت نتیجه سریعتر تحریک میکند و پیام های آگاهانه، بصورت عمیق توسط ضمیر ناخودآگاه جذب میشوند و با قرار گرفتن مغز در فرکانس تنظیم شده جدید حال شما را دگرگون مینماید.

تصمیم با شماست که چه زمان تصمیم بگیرید و به سوی اهداف خود قدم بردارید

هدف گذاری مناسب ذهن مهارتی حیاتی است. آگاهی بر هدف ها و طراحی ذهن براساس این هدف ها، انرژی ذهن را برای رسیدن به آن ها متمرکز می کند. ذهن ما در کنار سیستم هدف یاب، همانند موشک های فضایی دارای سیستم انحراف سنج است. هر چه هدف ها روشن تر و دقیق تر طراحی شده باشد و تمرکز فرد بر هدف بیش تر باشد، به محض بروز خطا، سیستم انحراف سنج مغز، خطاها را شناسایی کرده و از آن برای رسیدن به هدف استفاده می کند ذهن هدف دار هرگز از خطاها مایوس نمی شود و مقوله ای به نام شکست را ثبت نمی کند، بلکه خطاها به صورت تجربه های لازم برای شناسایی راه های اصلی در نظر گرفته می شود.

چگونه در برنامه مهندسی ذهن از ضمیر نیمه هوشیار استفاده کنیم ؟

این ضمیر همه نوع اطلاعات و پیشنهادات را به منزله واقعیت می پذیرد و قبول می‌کند چه مثبت چه منفی، هر کس می‌تواند این ضمیر را تحت کنترل خود در آورد، اصولا این ضمیر تحت کنترل ما است و ما می‌توانیم از این ضمیر برای رسیدن به خواسته‌هایمان کمک بگیریم. حسنی که این ضمیر دارد این است که نمی‌تواند بین تخیلات و واقعیات فرق بگذارد. مثلا ممکن است ما در واقعیت یک آدم با اندامی نامناسب (چاق یا لاغر)، بی پول، تنبل و یا کم‌کار باشیم ولی در خیال خودمان دوست داریم که انسان موفق ، ثروتمند و با تناسب اندام خوبی باشیم در اینجا می شود از این ضمیر استفاده کرد و دنیای جدید خود را خلق کرد.

مثلا شما تصور کنید مجبور هستید در مقابل جمع یا در کلاس سخنرانی کنید اما در گذشته همیشه مضطرب بوده‌اید چه قبل از سخنرانی چه درطی سخنرانی، می‌توانید هر روز طی یک یا دو جلسه (روز _شب) تمرین ،خودتان را در مقابل تماشاچیان آسوده احساس کنید اگر دیدید وقتی می‌خواهید این تلقین ها را به خود بدهید به خواب می‌روید سعی نکنید که بیشتر بیدار باشید، تلقینها تا لحظه ای که به خواب می‌روید به ضمیر نیمه آگاه شما راه می یابد .

فقط نکته مهم این است که یک سری قوانین ثابت هست که ما نمی توانیم آنها را تغییر دهیم . مانند قوانین علم فیزیک که ما را در مدرسه یاد دادند، اما قوانین ذهنی متاسفانه به ما یاد داده نشد، قوانین ذهنی یا قوانین موفقیت پایه و اساس علمی دارند،قوانین ذهنی ساخته دست انسان نیست، مانند قوانین عدلی، قانون اساسی در یک کشور…. مثلا هر فکری و هر حرفی و هر عملی عکس العملی دارد مساوی و مخالف با ان که این عکس العمل چه خوب چه بد به خود شما باز می گردد و هیچ راه فراری از آن نیست حتی اگر سالها و قرن ها طول بکشد .

هدف از برنامه مهندسی ذهن این است که به افراد یادآوری کند که می‌توانید رویاهای خود را محقق بخشید

اهداف مهندسی ذهن را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :

۱- کمک به انسانها در دستیابی به نیت مشخص راجع به چیزی که می خواهند در آینده خلق کنند

۲- برنامه ریزی ذهن خودآگاه و نیز ذهن ناخودآگاه برای آینده ی جدید

۳- تغییر مغز و بدن طوری که به نظر برسد آینده از قبل تحقق یافته است

۴- پیوند دادن مکرر تصاویر ذهنی با موسیقی برای ایجاد شبکه‌های عصبی جدید در مغز و شرطی سازی عاطفی بدن نسبت به ذهنیت جدید

مهندسی ذهن دکتر گیلکی راهی است برای به خاطر سپردن آینده

دانلود اپلیکیشن مهندسی ذهن دکتر گیلکی

 

برای دانلود نسخه ios بر روی عکس زیر کیک کنید.

دانلود نسخه اندروید مهندسی ذهن دکتر گیلکی